est
 • eng
 • rus
Ostukorvis: 0 toodet

Ost-Müük

ÜLDISED TELLIMISTINGIMUSED

 • Tutvumaks teose kirjeldusega klikkige nupule „Vaata töö lisainfot“.
 • Valige välja Teile sobivad kunstiteosed ja lisage need ostukorvi  klikkides „Lisa korvi“. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja soovi korral ka eemaldada.

Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate väljade täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud teoste kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

 • Olles veendunud oma otsuses teose/te ostuks klikkige nupule „Vormistage tellimus”.

Lehel „Tellimusvorm“ kontrollige kas soovitud tellimuses on kõik kohustuslikud andmed (Kontaktisik, Aadress, Linn, Postiindeks, E-post, Telefon) korrektselt esitatud ning kui olete nõustunud Vernissage kunstiagentuuri/Radeks Trade OÜ ostukeskkonnas kehtivate tingimustega ? klikkige nupul „Esita tellimus“. Kui soovite, et ostu kättetoimetamise aadress oleks erinev, palun kirjutage see aadress väljal „Märkused“.

 • Kunstiteoste  eest saate tasuda Swedbank või SEB pangalinkide kaudu. Müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tasumisele kuuluva summa laekumisest Radeks Trade OÜ arvelduskontole.
 • Transport eesti riigi piires on tasuta. Kättetoimetamise aeg on orienteeruvalt 4-6 päeva.

Teie poolt veebipoest ostetud kunstiteose toimetame kohale kasutades erinevate kuller- ja postifirmade teenuseid. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada kunstiteose kohaletoomise aeg. Kullerfirma toimetab ostud  Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Ostetud kaup antakse kulleri poolt Teile üle koos arve originaali ja kunstiteose  ekspertiisiaktiga. Enne arve (teise eksemplari??) allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Kaup antakse Teile või Teie poolt pakkumuses (mis asi see on?) märgitud isikule üle isikut tõendava dokumendi alusel allkirja vastu.

OSTU TAGASTAMINE

Tarbija võib Lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Taganemise teade tuleb saata e-kirjaga aadressile info@vernissage.ee. Teates peab olema kirjas tagastatava kauba nimetus ja arve number.

Tagastav kaup ei tohi olla vigastatud ning sellega peab kindlasti olema kaasas ekspertiisiakt.

 • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi  Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.
ISIKUANDMETEST
 • Kõiki Vernissage kunstiagentuuri veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
 • OÜ Radeks Trade (Vernissage kunstiagentuuri) ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist OÜ Radeks Trade (Vernissage kunstiagentuuri) andmebaasist.
 • Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka OÜ Radeks Trade-l (Vernissage kunstiagentuuril) puudub neile juurdepääs.

MÜÜGITINGIMUSTE ÜHEPOOLSEST MUUTMISEST

Vernissage kunstiagentuur jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis. Radeks Trade OÜ kontrollib hoolikalt veebilehel www.vernissage.ee kajastuva info tõelevastavust, kuid ei garanteeri selle õigsust ega vastuta selle õigsuse eest. Radeks Trade OÜ ei vastuta veebilehel  www.vernissage.ee kajastuva eksliku informatsiooni tõttu tekkida võiva kahju eest.

KOHALDATAVAST ÕIGUSEST JA VAIDLUSTE LAHENDAMISEST

Teie ja Radeks Trade OÜ vahel seoses Vernissage kunstiagentuuri e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Küsimuste tekkimisel helistage telefonil + 372 5772010 või kirjutage e-posti aadressil: info@vernissage.ee