est
  • eng
  • rus
Ostukorvis: 0 toodet

Tutvustus

Vernissage_logo_web.jpg

Uuenenud Vernissage kunsti ja pildiraami salong tegeleb lisaks kunstiteoste vahendamisele ka piltide ja peeglite raamimisega.

Alates 2006. aastast oleme korraldanud mitmeid kunstioksjoneid ja -näitusi. Meie pikaajalise kogemusega saab tutvuda meie Facebook’i  lehel  (www.facebook.com/VernissageKunst/).

Alates 2011. aastast oleme tegelenud pildiraamide hulgimüügiga. Me leidsime uusi võimalusi rikastamaks kvaliteetsete pildiraamide valikut turul. Esindame Rootsi tehast Tranaslist AB, mis kuulub maailma ühe juhtiva pildiraamide disaineri ja tootja Larson-Juhl kontserni. Aastast 2013 oleme selle kontserni ametlik hulgimüüja Eestis ja esindame ka teisi Larson grupi tehaseid, mis asuvad Tśehhis, Itaalias, Inglismaal ja Saksamaal.

Aastal 2014 tõime Eesti turule väga populaarse ja kvaliteetse peegeldusvaba ehk "nähtamatu" klaasi – esialgu  “Clarity” ja nüüd ka “Artglassi”  brändi.

Oleme valmis pakkuma oma tooteid ja teenuseid ka otse jaeklientidele. Tutvustame meie salongis erinevaid uusi tooteid ja lahendusi. Hetkel on meil üle 700 ainulaadse  pildiraamide näidise (eksponeeritud ainult meie salongis) ja ka erinevaid valmis raame. Meie klaasi valikus on olemas ka erinevad kõrge UV kaitsega peegeldusvabad tooted ja lamineeritud (turvaklaas) peegeldusvabad tooted. Uudsena pakume originaalset “pool-läbipaistvat” TV peegel-klaasi. Sellel klaasil on huvitav omadus muutuda läbipaistvast peegeldavaks sõltuvalt sellest, kas tema tagafoonil on aktiveeritud mingi valgusallikas või mitte.

 

Meeldiva kohtumiseni meie salongis!

Vernissage Kunst & Raam

Uus-Tatari 23. Tallinn

Tel. /Fax: +372 6544940

info@vernissage.ee