est
  • eng
  • rus
Ostukorvis: 0 toodet

Uudised

 Vernissage_logo_web.jpg

Vernissage kunst & raam galerii on kuni 20.aprillini 2020 avatud vaid eelneva kokkuleppe alusel
veebruar 2020
Kallid kliendid ja külastajad!

Vernissage kunst & raam galerii on kuni 20.aprillini 2020 avatud vaid eelneva kokkuleppe alusel.
Meiega saab ühendust kas telefoni teel 6544940 või emaili kaudu : info@vernissage.ee.
Lepime kokku Teile sobiliku aja galerii külastamiseks .

Lugupidamisega,
Vernissage kunst & raam

 

Final.JPG

Uuenenud Vernissage kunstisalong tegeleb lisaks kunstiteoste vahendamisele ka piltide ja peeglite raamimisega. Tellimusi võtame vastu salongis, mis asub Tallinnas, Uus-Tatari 23. Vahetus läheduses on ka mugav parkida. Töökoda ja ladu asuvad Akadeemia teel. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust, kasutades ainult kõige paremaid materjale ja lahendusi.

Pildiraamid: hetkel on meil üle 700 ainulaadse  pildiraamide näidise ja ka erinevaid valmis raame. Suurem osa  nendest on eksponeeritud ainult meie salongis. Suur osa pildiraamide liiste ja valmis raame pärineb Larson-Juhl  grupi tehastest, mis asuvad Rootsis, Tśehhis, Itaalias, Inglismaal ja Saksamaal.

2.jpg 4.jpg 5.jpg

Paspartuud: kasutame ainult FATG poolt heakskiidetud Arqadia, Colormount ja Royal Moorman Karton happevaba paspartuud. Aja jooksul nende värvus ei muutu.

Klaasid: lisaks kirgas- ja matt klaasidele pakume erinevaid huvitavaid lahendusi. Aastal 2014 tõime Eesti turule väga populaarse ja kvaliteetse peegeldusvaba ehk "nähtamatu" klaasi – esialgu  “Clarity” ja nüüd ka “Artglassi”  brändi. Meie klaasi valikus on olemas ka erinevad kõrge UV kaitsega (70% kuni 99%) peegeldusvabad tooted ja lamineeritud (turvaklaas) peegeldusvabad tooted.

orig_449.jpg

Peeglid: meilt saab tellida nii tavalist kui ka fassetlihviga kirgaspeeglit. Uudsena pakume originaalset “pool-läbipaistvat” TV peegel-klaasi. Sellel klaasil on huvitav omadus muutuda läbipaistvast peegeldavaks sõltuvalt sellest, kas tema tagafoonil on aktiveeritud mingi valgusallikas või mitte. Näiteks väljalülitatud televiisori ette asetatuna on see kui tavaline peegel. Kui aga teleriekraan helendab, laseb klaas takistuseta läbi ekraanilt kiirguva valgusvoo, võimaldamaks jälgida kvaliteetset teleripilti.

c2.JPG

Tagapapid: meie valikus on mitmed tavalised ja ka happevabad tagapapid. Pakume teie töö jaoks õige ja sobiva toote.

Lisatarvikud: pakume NEWLY lahendusega tarvikuid piltide riputamiseks ja teisi kasulikke tarvikuid. Uudsena pakume veel originaalseid (SmArt bags) kotte kunstiteoste hoiustamiseks ja transpordiks.

 smart.jpg

Vajadusel saame pakkuda ka transporti eriti suurte raamitud tööde jaoks. Meie kaubik on valmis Teid aitama üldjuhul Tallinna piires.

van.jpg

 Meeldiva kohtumiseni meie salongis!

 

Final2.JPG

 Tehtud tööd...

 MAESTRO.JPG   e2.JPG

b.JPG c2.JPG d2.JPG

2.jpg

 

Fancy2.jpg

naha.JPG n2.jpg

n1.jpg

 

roos2.JPG ek3.jpg

sd.JPG sd2.JPG

 DSC6245 SMALL.JPG

k2.jpg 

ka2.jpg 

c2.JPG 

"TV Peegel "

Salzburg.jpg

 komodo peegel.jpg

  green.jpg hobe.jpg flora5.jpg  1.jpg

jne..